KONST / Litografier / Färglitografi 11676227
nr 1167 6227
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), Trosa Torg, signerad och numrerad 78/360. Motivet: 41x60
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:32:07
27/2 18:22:53